tel: 0903 556 468 * email: servis@carcool.sk

Nastavenie svetlometov.

Nastavenie svetlometov regloskop BMWProfesionálne nastavenie všetkých druhov svetlometov používaných v BMW a MINI, vrátane LED svetiel, ako aj xenónových svetiel so všetkými adaptívnymi funkciami.

Pre správne nastavenie používame elektronický regloskop HBA 35TFT. Tento regloskop je vybavený laserovým bodovým zameriavačom v strede paraboly, aby sa zabezpečilo čo najpresnejšie výškové nastavenie tubusu regloskopu voči svetlometu. Pri nastavovaní svetlometov vozidla vieme určiť intenzitu svietivosti svetlometov, ktorá sa meria digitálnym lux metrom a zhodnotiť stav svetlometov, príp. žiaroviek. Po nastavení svetlometov dostanete vytlačený protokol o správnosti nastavenia.


Originálne nové diely

Používame nové originálne diely BMW a MINI, ktoré sú zárukou ľahkej montáže, maximálnej funkčnosti a dlhej životnosti. Ak potrebujete náhradný diel pre svoje BMW alebo MINI, siahnite vždy po origináli. Pretože iba vtedy dostanete tú istú kvalitu ako pri úplne novom vozidle.


Originálne repasované diely

Dokážeme dodať tiež repasované originálne diely BMW a MINI. Komplexné komponenty (napr. motory a prevodovky), ako aj ostatné diely. Originálne BMW a MINI repasované diely sú identické s novými dielmi.


Náhradné vozidlo

V prípade potreby vám na základe dohody poskytneme na nevyhnutnú dobu náhradné vozidlo zadarmo. K dispozícii na zapožičanie máme vozidlá BMW 320d, Škoda CITIGO a VW UP.


Pomoc na ceste

Nepojazdné auto, porucha, nehoda – žiaľ aj to sa môže prihodiť. Ponúkame Vám preto pomocnú ruku! Pri odťahu Vášho vozidla do našej autodielne sa o neho nemusíte báť.

Prečo si vybrať nás?

Už 20 rokov sa úspešne špecializujeme na vozidlá značky BMW. Tomuto zameraniu zodpovedajú aj naše skúsenosti, prax a následne výsledky pri opravách vozidiel.
Diagnostiku vozidiel vykonávame originálnymi diagnostickými systémami BMW ISPI NEXT, ISSS. Všetky diagnostické prístroje pravidelne aktualizujeme.
Náš autoservis sa snaží zaplniť širokú medzeru medzi drahým autorizovaným servisom BMW a dielňami s „ľudovejšími“ cenami, ktoré spravidla opravujú vozidlá všetkých značiek.

CarCool – spoľahlivý partner pre vaše BMW a MINI

Profesionálne služby za rozumné ceny.

Back to Top