tel: 0903 556 468 * email: servis@carcool.sk

Poradenstvo, predaj, kúpa BMW a MINI.

Poradenstvo pri kúpe či predaji vozidiel značky BMW a MINI a profesionálny predaj nových, jazdených a manažérskych vozidiel BMW a MINI

Poradenstvo BMW MINI

Pri kúpe, predaji či už nového alebo jazdeného vozidla je pre niekoho náročné vhodne zvoliť kombináciu výbavy, výber správneho motora či prevodovky.

Naša firma sa okrem iného zaoberá aj profesionálnym poradenstvom pri kúpe a predaji vozidla. Na základe dlhoročných osobných skúseností, za pomoci diagnostických prístrojov a prístupom do servisných databáz vieme zhodnotiť aktuálny stav vozidla (počet najazdených kilometrov, technický stav), prípadne odhaliť či bolo vozidlo v minulosti havarované. Poradenstvo v konečnom dôsledku šetrí Váš čas, financie a pomáha predchádzať následným problémom.

Ponúkané služby:

 • poradenstvo pri kúpe a vhodnom výbere vozidla
 • odhalenie skutočného počtu najazdených kilometrov
 • profesionálne zhodnotenie aktuálneho stavu vozidla aj s vytlačením protokolu a kalkulácie všetkých dodatočných opráv
 • zisťovanie pôvodu vozidla
 • kontrola počtu servisných prehliadok u autorizovaného predajcu
 • odhalenie skrytých chýb
 • poradenstvo pri prepise, odhlásení a prihlásení nového alebo jazdeného vozidla
 • zisťovanie či je vozidlo po havárií
 • sprostredkovanie kúpy
 • sprostredkovanie financovania
 • možný výjazd poradcu k vozidlu

Originálne nové diely

Používame nové originálne diely BMW a MINI, ktoré sú zárukou ľahkej montáže, maximálnej funkčnosti a dlhej životnosti. Ak potrebujete náhradný diel pre svoje BMW alebo MINI, siahnite vždy po origináli. Pretože iba vtedy dostanete tú istú kvalitu ako pri úplne novom vozidle.


Originálne repasované diely

Dokážeme dodať tiež repasované originálne diely BMW a MINI. Komplexné komponenty (napr. motory a prevodovky), ako aj ostatné diely. Originálne BMW a MINI repasované diely sú identické s novými dielmi.


Náhradné vozidlo

V prípade potreby vám na základe dohody poskytneme na nevyhnutnú dobu náhradné vozidlo zadarmo. K dispozícii na zapožičanie máme vozidlá BMW 320d, Škoda CITIGO a VW UP.


Pomoc na ceste

Nepojazdné auto, porucha, nehoda – žiaľ aj to sa môže prihodiť. Ponúkame Vám preto pomocnú ruku! Pri odťahu Vášho vozidla do našej autodielne sa o neho nemusíte báť.

Prečo si vybrať nás?

Už 20 rokov sa úspešne špecializujeme na vozidlá značky BMW. Tomuto zameraniu zodpovedajú aj naše skúsenosti, prax a následne výsledky pri opravách vozidiel.
Diagnostiku vozidiel vykonávame originálnymi diagnostickými systémami BMW ISPI NEXT, ISSS. Všetky diagnostické prístroje pravidelne aktualizujeme.
Náš autoservis sa snaží zaplniť širokú medzeru medzi drahým autorizovaným servisom BMW a dielňami s „ľudovejšími“ cenami, ktoré spravidla opravujú vozidlá všetkých značiek.

CarCool je spoľahlivý partner pre vaše BMW a MINI

Profesionálne služby za rozumné ceny.

Back to Top